آژانس مسافرتی داریوش پرواز قرنآژانس مسافرتی داریوش پرواز قرن
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

درباره ما

5483e331a9bace540b3a2478fc014e25_m

 

با سلام خدمت پیشگاه امام زمان عج با توجه به بحران اقتصادی و مشغله های مختلف در زندگی روز مره چند سالیست که سفر در سبد خانواده قرار گرفته است و با نزدیکی به فصل تعطیلات و تعطیلاتی که بعضا در کشور ما است عده ای از خانواده ها از چند ماه قبل برنامه ریزی مینمایند و عده ای به اصطلاح دقیقه ۹۰ و هدف تمام این این افراد رسیدن به ارامش حتی زمانی کوتاه و فرار از زندگی صنعتی شهریست که مهمترین بخش ان وسیله حمل و نقل و اسکان میباشد که اگر این ۲ قسمت که مربوط به دفاتر و شرکتهای گردشگری است درست و به صورت تخصصی اجرا نشود نه تنها این سفر ارامشی نداشته بلکه خود سفر باعث خستگی مضائف خواهد شد.

این شرکت با بهره گیری از نیروهای جوان و اموزش انان سعی نموده تورهای داخلی و خارجی را به صورت تخصصی اجرا نماید و پیوسته به این فکر میباشد که با استفاده از فرمولهای گارانتی تورها را به ارزانترین شکل ممکن در اختیار هموطنان قراردهد.

داریوش پرواز در شمال کشور در شهرهای چالوس کلاردشت نوشهر و رامسر و استارا هتل به صورت گارانتی با ارزنترین قیمت در اختیار دارد همچنین با گارانتی پرواز و هتل در جزیره زیبای کیش با توجه به شعار اقتصاد مقاومتی شرایطی را به وجود اورده که تمام سلیقه ها توان استفاده از این تورها را داشته باشند.

یکی از افتخارات این شرکت خدمت به زائرین حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی رضاست که چه به صورت هوائی و چه زمینی و اسکان زائرین در هتلهای بالای ۳ ستاره قدمی کوچک در این راه برداشته است.

در راستای تور خارجی هم با استفاده از کارگزاران ولیدر تورهای متعهد سعی بر این مینماییم که حتی در خارج از کشور امنیت را به سفر شما عزیزان هدیه دهیم.

در پایان توفیق روز افزون برای تمامی عزیزان در سراسر گیتی ارزومندم و جهت بازدید میتوانید از طریق سایت و ارتباط با کارکنان با تجربه با انتخاب تورهای متنوع سفری ارام در کنار ما باشید .

با تشکر

علی کرکاسی مدیر عامل و رئیس هیت مدیره

درباره شرکت داریوش پرواز